adres firmy Os. Czaplinieckie 1 lok. 16, Bełchatów telefon do firmy 881 799 733

Strona główna > portfolio > aplikacja www konkurs ofert dla starostw powiatowych

Aplikacja www konkurs ofert dla starostw powiatowych

Aplikacja konkurs ofert, stworzona została aby ułatwić pracę starostwom powiatowym. Aplikacja ma za zadanie obliczać kwotę dofinansowań ze środków publicznych. Komisja po przyznaniu punktów wprowadza dane do aplikacji, aplikacja przelicza kwoty i wyświetla wyniki, aplikacja daje również możliwość wydrukowania wyników. Aplikacja dostępna jest w wersji on-line lub na płycie CD.

 • Konkurs ofert .com to platforma która, przyśpiesza pracę Komisji Konkursowej.
 • Konkurs ofert .com umożliwia naliczenie kwoty dotacji, wprost proporcjonalnej do oceny merytorycznej wystawionej przez Komisję (przyznanej przez Komisję liczby punktów).
 • Konkurs ofert .com uwzględnia wysokość środków publicznych przeznaczonych przez organ na realizację zadania, poprzez zgodne z wskaźnikiem oceny (dokonanej przez Komisję) obniżenie proponowanej przez komisję kwoty dotacji dla podmiotów biorących udział w otwartym konkursie, do kwoty odpowiadającej wysokości środków publicznych przeznaczonych na realizację zadania.
 • Konkurs ofert .com umożliwia wprowadzanie zmian, w przypadku popełnienia oczywistych omyłek (np. w liczbie punktów przyznanych przez Członka Komisji).
 • Konkur sofert .com umożliwia wydruk propozycji dofinansowania.
 • Konkur sofert .com skraca czas pracy Komisji oraz porządkuje jej pracę, Komisja Konkursowa nie traci czasu na żmudne wyliczanie kwot lub też dopasowywanie kwot do liczby punktów.

 

Ostatnie projekty
 • Strona internetowa kancelarii prawnej GFP LEGAL&TAX
  Strona internetowa kancelarii GFP LEGAL&TAX. Strona wykonana w technologiach jQuery, PHP, MySQL, HTML5, CSS3. ...
  więcej...
 • Strona internetowa firmy 3dsystem
  Strona internetowa firmy zajmującej się produkcją taśmy do budowy liter przestrzennych. Strona wykorzystuje przede wszystkim jQuery, dodatkowo PHP + MySQL, HTML5, CSS3....
  więcej...
 • Strona internetowa Zakładu Projektowo - Usługowego Budownictwa i Energetyki EL - JACK
  Strona internetowa bazująca na systemie Z15CMS, wykonana w technologiach HTML5, CSS3, PHP. ...
  więcej...
 • Strona reklamowa dla Ptak S.A.
  Strona reklamowa zachęcająca do zapisania się do neewslettera (http://z15.pl/wygrajmaraton/index.html) oraz strona opisująca całą akcje (http://z15.pl/wygrajmaratonend/ind...
  więcej...

O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą ze świeżymi pomysłami. Tworzymy profesjonalne rozwiązania dedykowane dla firm. Nasze produkty są przyjazne użytkownikom i proste w obsłudze. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie profesjonalnych stron internetowych, sklepów internetowych, systemów CRM etc.

Bądź na bieżąco

Newsletter

Imię Nazwisko:
Email:

Copyright © Z15group

Profesjonalne strony www

,

systemy CRM

,

sklepy internetowe

,

aplikacja konkurs ofert

,

aplikacja reminder

,

systemy B2B

,

systemy B2C

,

Pozycjonowanie