adres firmy Ul. Ogniowa 4 lok. 34, Warszawa telefon do firmy

Strona główna > blog > aplikacja reminder dla pcprow

Aplikacja Reminder dla PCPRów

Jesteśmy w trakcie ostatnich testów naszej nowej aplikacji "Reminder". Jest to aplikacja działająca off-line na komputerze użytkownika. Demo aplikacji znajduje się na stronie http://z15.pl/reminder, aby otrzymać dostęp do dema prosimy o kontakt z naszą firmą.

Program "Reminder", służy przede wszystkim Powiatowym Centrom Pomocy Rodzinie w zapobieganiu pomyłek związanych z naliczaniem odpłatności gmin za pobyt dzieci w pieczy zastępczej. Program, zgodnie z art. 191 ust. 9-10 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. Nr 149, poz. 887 z późn. zm.), po wprowadzeniu danych dziecka, przypomina użytkownikowi o zmianie wysokości wydatków ponoszonych przez gminę( 10% , 30% ,50%), naliczając jednocześnie wysokość wydatków. W aplikacji został dokonany wyraźny podział na dzieci umieszczone w placówkach wychowawczych i te umieszczone w rodzinach zastępczych. Dodatkowo dla każdego dziecka mamy możliwość wystawienia "Noty Księgowej", której wygląd może zostać dostosowany do wymogów jednostki. Każda Nota zostaje zarchiwizowana, tym samym program daje możliwość sprawdzenia czy nota została już wystawiona lub jak wyglądała nota w poprzedniego miesiąca. Po tym jak dziecko usamodzielni się, mamy możliwość przeniesienia go do archiwum w którym nadal mamy podgląd na wystawione wcześniej "Noty Księgowe". Ponadto każdy program po wcześniejszym uzgodnieniu, może zostać zmodyfikowany do preferencji jednostki np. możliwość pracy grupowej po wcześniejszym zalogowaniu się (w sieci wewnętrznej), wprowadzanie większej ilości danych. 

Aplikacja reminder dla PCPRów - zgodny z art. 191 ust. 9-10 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. Nr 149, poz. 887 z późn. zm.)

Tagi:

reminder

,

aplikacja

,

offline

,

off-line

,

PCPR

,

piecza zastępcza

,

przypomnienie

,

art. 191 ust 9-10

,

ustawa z dnia 9 czerwca 2011r.

,

wpieranie rodziny i system pieczy zastępczej

Komentarze:
Ostatnie projekty
 • Strona internetowa kancelarii prawnej GFP LEGAL&TAX
  Strona internetowa kancelarii GFP LEGAL&TAX. Strona wykonana w technologiach jQuery, PHP, MySQL, HTML5, CSS3. ...
  więcej...
 • Strona internetowa firmy 3dsystem
  Strona internetowa firmy zajmującej się produkcją taśmy do budowy liter przestrzennych. Strona wykorzystuje przede wszystkim jQuery, dodatkowo PHP + MySQL, HTML5, CSS3....
  więcej...
 • Strona internetowa Zakładu Projektowo - Usługowego Budownictwa i Energetyki EL - JACK
  Strona internetowa bazująca na systemie Z15CMS, wykonana w technologiach HTML5, CSS3, PHP. ...
  więcej...
 • Strona reklamowa dla Ptak S.A.
  Strona reklamowa zachęcająca do zapisania się do neewslettera (http://z15.pl/wygrajmaraton/index.html) oraz strona opisująca całą akcje (http://z15.pl/wygrajmaratonend/ind...
  więcej...

O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą ze świeżymi pomysłami. Tworzymy profesjonalne rozwiązania dedykowane dla firm. Nasze produkty są przyjazne użytkownikom i proste w obsłudze. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie profesjonalnych stron internetowych, sklepów internetowych, systemów CRM etc.

Bądź na bieżąco

Newsletter

Imię Nazwisko:
Email:

Copyright © Z15group -

Profesjonalne strony www

,

systemy CRM

,

sklepy internetowe

,

aplikacja konkurs ofert

,

aplikacja reminder

,

systemy B2B

,

systemy B2C

,

Pozycjonowanie