adres firmy Ul. Ogniowa 4 lok. 34, Warszawa telefon do firmy

Strona główna > portfolio > aplikacja www reminder dla powiatowych centrow pomocy rodzinie

Aplikacja www 'Reminder' dla Powiatowych Centrów Pomocy Rodzinie

Program "Reminder", służy przede wszystkim Powiatowym Centrom Pomocy Rodzinie w zapobieganiu pomyłek związanych z naliczaniem odpłatności gmin za pobyt dzieci w pieczy zastępczej. Program, zgodnie z art. 191 ust. 9-10 ustawy z dnia 9 czerwca 2011 r. o wspieraniu rodziny i systemie pieczy zastępczej (Dz. U. Nr 149, poz. 887 z późn. zm.), po wprowadzeniu danych dziecka (od 01.01.2012roku), przypomina użytkownikowi o zmianie wysokości wydatków ponoszonych przez gminę ( 10% , 30% ,50%), naliczając jednocześnie wysokość tych wydatków w kwotach proporcjonalnych do liczby dni pobytu w pieczyw danym miesiącu. W aplikacji został dokonany wyraźny podział na dzieci umieszczone w placówkach opiekuńczo-wychowawczych oraz dzieci umieszczone wrodzinach zastępczych.


Reminder.png

Dodatkowo na każde umieszczone w pieczy zastępczej dziecko, Użytkownik ma możliwość wystawienia gminie "Noty Księgowej", której wygląd może zostać dostosowany do wymogów jednostki. Każda Nota zostaje zarchiwizowana, tym samym program daje możliwość sprawdzenia czy nota została już wystawiona lub jakie treści/kwoty środków były wykazane w poprzednich miesiącach-latach.

Z chwilą usamodzielnienia się dziecka, mamy możliwość przeniesienia danych do archiwum ( w którym nadal mamy podgląd na wystawione wcześniej "Noty Księgowe").

Wykorzystane technologie: PHP, SQLite, HTML5, CSS3, JavaScript (jQuery, jQueryUI)

tagi: wspieranie rodziny i system pieczy zastępczej, piecza zastępcza, PCPR

Ostatnie projekty
 • Strona internetowa kancelarii prawnej GFP LEGAL&TAX
  Strona internetowa kancelarii GFP LEGAL&TAX. Strona wykonana w technologiach jQuery, PHP, MySQL, HTML5, CSS3. ...
  więcej...
 • Strona internetowa firmy 3dsystem
  Strona internetowa firmy zajmującej się produkcją taśmy do budowy liter przestrzennych. Strona wykorzystuje przede wszystkim jQuery, dodatkowo PHP + MySQL, HTML5, CSS3....
  więcej...
 • Strona internetowa Zakładu Projektowo - Usługowego Budownictwa i Energetyki EL - JACK
  Strona internetowa bazująca na systemie Z15CMS, wykonana w technologiach HTML5, CSS3, PHP. ...
  więcej...
 • Strona reklamowa dla Ptak S.A.
  Strona reklamowa zachęcająca do zapisania się do neewslettera (http://z15.pl/wygrajmaraton/index.html) oraz strona opisująca całą akcje (http://z15.pl/wygrajmaratonend/ind...
  więcej...

O firmie

Jesteśmy dynamicznie rozwijającą się firmą ze świeżymi pomysłami. Tworzymy profesjonalne rozwiązania dedykowane dla firm. Nasze produkty są przyjazne użytkownikom i proste w obsłudze. Zapewniamy kompleksową obsługę w zakresie profesjonalnych stron internetowych, sklepów internetowych, systemów CRM etc.

Bądź na bieżąco

Newsletter

Imię Nazwisko:
Email:

Copyright © Z15group -

Profesjonalne strony www

,

systemy CRM

,

sklepy internetowe

,

aplikacja konkurs ofert

,

aplikacja reminder

,

systemy B2B

,

systemy B2C

,

Pozycjonowanie